درباره ما

شرکت مادر الو رزرو سابقه ای حدود ۸ ساله، از سال ۱۳۸۷ در صنعت گردشگری شخصی را داشته است و تقریبا اولین گروهی بود که متمرکز بر خدمات به مسافرین بصورت آنلاین را در ایران شروع کرد. این کار در اوایل از طریق ارکات و سپس فیسبوک انجام میشد و با توسعه نرم افزاری و زیر ساخت های سخت افزاری کشور و نفوذ اینترنت در زندگی اکثر مردم، این کار بصورت منسجم تر از طریق وبلاگ و وب سایت ساده انجام شد.

در این دوران بازار کسب و کار آنلاین تحولات گسترده ای را تجربه کرده است و به تبع آن رفتار مصرفی مشتریان نیز تایع تغییرات فراوانی بوده است که برخی از آنها همگام با بازار های جهانی بوده است و برخی از رفتار ها کاملا منحصر به فرد بوده است.

در نهایت با تغییراتی در سهامدارن شرکت مادر، مدیریت شرکت با بدست آوردن اختیارات بیشتر و با تکیه بر تجربه این سالیان، در حال ایجاد تحولی در این نوع کسب و کار در ایران است. الو رزرو یک استارت آپ نوپا برپایه همین نوآوری ها و تجربیات در کشور می باشد.

اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان، خانه مبله یا ویلا بصورت ارزان

الو رزرو به عنوان یک سامانه کاملا تخصصی در تلاش است تا با در نظر گرفتن نیاز شما برای اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان، خانه مبله یا ویلا بصورت ارزان یا لوکس و کوتاه مدت، بلند مدت، روزانه، ماهانه درمشهد، تهران، کیش، شیراز، اصفهان و سایر شهرهای ایران، خدماتی کاملا نو را ارائه دهد.