نحوه کار الو رزرو

سایت الو رزرو چگونه کار میکند:
الو رزرو
الو رزرو به عنوان یک سامانه کاملا تخصصی و بدون واسطه در تلاش است تا با در نظر گرفتن نیاز شما برای اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان، خانه مبله یا ویلا بصورت ارزان یا لوکس و کوتاه مدت، بلند مدت، روزانه، ماهانه در مشهد، تهران، کیش، شیراز، اصفهان و سایر شهرهای ایران، خدماتی کاملا نو را ارائه دهد.

مشهد
چرا باید از الو رزرو استفاده کرد؟
• بدون واسطه
• نظارت بر عملکرد مالکین
• امکان پرداخت امن

مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام، میزبان تعداد زیادی از زائران و تجاری است که برای زیارت، سیاحت و کار به آن سفر میکنند. الو رزرو به عنوان یک سامانه کاملا تخصصی و بدون واسطه در تلاش است تا با در نظر گرفتن نیاز شما برای اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان، خانه مبله بصورت ارزان یا لوکس و کوتاه مدت، بلند مدت، روزانه، ماهانه در مشهد و در نزدیک حرم امام رضا (ع) یا داخل شهر، خدماتی کاملا نو را ارائه دهد.

۱- سایت الورزرو هرگونه پیام و عکس و مکاتبه ای که با مالک داشتید را نگه میدارد و در صورت بروز اختلاف، می تواند اقدام نماید.
۲- به منظور نظارت بیشتر و آرامش شما عزیزان، سایت الو رزرو برای مالکین که مدارک احراز هویت خود را قرار دهند، گواهی الو همیار صادر میکند، برای امنیت بیشتر سفر خودتان، حتما از این مالکین خانه تهیه نمایید.
۳- سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بدیهی است به دلیل عدم امکان نظارت کامل بر ورود و خروج ها، کلیه مسئولیت تخلف از قوانین و موازین شرعی بر عهده مسافر و مالک خواهد بود.
۴- سایت الورزرو فقط پاسخ گوی مشتریانی است که از مالکین دارای نماد الو همیار واحد رزرو کرده باشند.
۵–سایت هیچگونه تعهدی به آماده سازی و تحویل آن به مهمان ندارد و این وظیفه میزبان است.
۶- عضویت اعضا در وبسایت الو رزرو باید تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد و اطلاعاتی که مغایر با این قوانین باشد حذف و مسدود میشوند.
۷- سایت الو رزرو برای خدمات بهتر مالکین به مشتریان ، اشتراک سامانه واچر را در اختیار مالکین که آن را تهیه کنند قرار میدهد که مطابق آن از طریق سایت برای شما پیامک واچر (رسید) صادر خواهد گشت که تضمین رزرو و پیش پرداخت شما خواهد بود.
۸- در حال حاضر سایت هیچگونه وجهی را چه به صورت امانی و چه به صورت نقد دریافت نمیکند. کلیه مسئولیت پرداخت به عهده مشتری است.( سایت تاکید میکند تا انتخاب خود را حتما از مالکین تایید شده (الو همیار) سایت انجام دهید).

۹- برای ارائه خدمات بهتر و رسیدگی بیشتر سایت تاکید میکند مهمان ها حتما مالکینی را انتخاب کنند که در سامانه واچر ثبت نام کرده اند و در سایت با نماد مشخص هستند . بنابراین توصیه میشود مشتریان حتما این نوع مالکین را انتخاب کنند در غیر این صورت سایت هیچگونه تعهدی در قبال بقیه مالکین ندارد.

 

کاربر قبول میکند کلیه شرایط و مقررات مربوطه مندرج در این متن را مطالعه و تایید نموده است.