اجاره آپارتمان مبله در مشهد - اجاره سوئیت در مشهد - خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد - اجاره منزل دربست در مشهد - سوئیت ارزان در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد – اجاره سوئیت در مشهد – خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد – سوئیت ارزان در مشهد

به وبسایت الو رزرو ، بزرگترین مرکز اجاره آپارتمان مبله در مشهد خوش آمدید! باعث افتخار  ماست که تا  امروز بیش از ۱۰ سال تلاش کرده ایم تا به شما مسافرین و گردشگران عزیز کمک نماییم که با  کم ترین هزینه، موفق به اجاره سوئیت در مشهد با بهترین امکانات شوید.

اجاره روزانه آپارتمان در مشهد

 شما با اجاره آپارتمان مبله ارزان در مشهد می توانید سفر راحت و فراموش نشدنی را برای خود و اعضای خانواده محترم تان رقم بزنید. در این صفحه تمامی اطلاعات لازم مربوط به  اجاره سوییت و هتل آپارتمان در مشهد برای شما جمع شده است.

با مطالعه ی این صفحه، کلیه سوالات شما درباره شرایط اجاره منزل دربستی  در مشهد و خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد و قیمت به خودی خود پاسخ داده خواهد شد. بنابراین خواهشمندیم که ابتدا کلیه مطالب درج شده در این صفحه را درباره اجاره سوئیت ارزان در مشهد مطالعه فرمایید.

آپارتمان ها و سوییت های برگزیده در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد – اجاره سوئیت در مشهد – خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد – سوئیت ارزان در مشهد

بخش بسیار زیادی از زائرین و مسافرینی که قصد سفر به شهر مشهد مقدس، این قطعه از بهشت کره خاکی را به شوق زیارت بارگاه ملکوتی ولی نعمت خراسانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را دارند، مایل هستند قبل از راهی شدن خود به این شهر مقدس، راهنمای سفر به مشهد و اطلاعات کاملی از این شهر زیارتی و سیاحتی را بدست آورند و برای اجاره آپارتمان مبله و یا اجاره سوییت و حتی منزل دربستی در مشهد با اطمینان خاطر اقدام به رزرو محل اقامت خود نمایند و سپس راهی این سفر زیارتی و سیاحتی شوند.

منظور از اجاره آپارتمان مبله و یا اجاره سوییت در مشهد، اجاره یک واحد سوییت و یا آپارتمان با کلیه امکانات لازم شامل وسایل آشپزخانه، اینترنت وای فای ، تلویزیون هوشمند، مبل راحتی و استیل و همچنین سایر لوازم  یک  منزل دربستی در  مشهد  می باشد.

ما در الو رزرو کوشیده ایم تا بهترین امکانات و خدمات اقامت به گردشگران و مسافرین داخلی و خارجی که به مشهد الرضا سفر می کنند را با بهترین کیفیت  ارائه نماییم.

اجاره آپارتمان مبله در مشهد – اجاره سوئیت در مشهد – خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد – سوئیت ارزان در مشهد

الو رزرو به عنوان یک سامانه کاملا تخصصی در تلاش است تا با در نظر گرفتن نیاز شما برای اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان، خانه مبله یا ویلا بصورت ارزان یا لوکس و کوتاه مدت، بلند مدت، روزانه، ماهانه در مشهد، تهران، کیش، شیراز، اصفهان و سایر شهرهای ایران، خدماتی کاملا نو را ارائه دهد.

چرا باید از الو رزرو استفاده کرد؟

 • قیمت پایین
 • نظارت بر عملکرد مالکین
 • امکان پرداخت امن

اجاره سوئیت در مشهد

 • امکانات رفاهی کامل با امنیت بالا
 • الو رزرو با سال ها تجربه در زمینه اجاره سوئیت در مشهد

مشهد به واسطه وجود حرم حضرت علی بن موسی‌الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۳۲ میلیون زائر از داخل و بیش از یک میلیون زائر از خارج از کشور است. مشهد تنها در فصل تابستان سال ۱۳۸۹ پذیرای بیش از ۱۳ میلیون مسافر بوده‌است. آمار نشان می‌دهد وجود آرامگاه علی بن موسی الرضا در مشهد موجب شده است که به طور میانگین هر ایرانی، هر سه سال یک‌بار به مشهد سفر کند. مساحت شهر مشهد درآخرین تغییرات سال ۱۳۹۲ حدود ۵۶۰ کیلومتر مربع می‌باشد.

اجاره آپارتمان مبله در مشهد – اجاره سوئیت در مشهد – سوئیت ارزان در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد - اجاره سوئیت در مشهد - خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد - اجاره منزل دربست در مشهد - سوئیت ارزان در مشهد

ضریح مطهر امام رضا (ع)

پنجمین ضریح حرم امام رضا (ع) پس از یک برگزاری یک مسابقه هنری بین هنرمندان ایرانی انتخاب شد. طرح انتخاب شده از محمود فرشچیان، هنرمند و مینیاتوریست ایرانی بود. در این ضریح علاوه بر توجه به مبانی هنر اصیل ایران اسلامی، نمادهایی از معماری دوره‌های پیشین را نیز دیده می‌شود. ساخت این ضریح از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۹ طول کشید و آن را از فولاد و چوب گردو ساختند.

قوانین اجاره سوییت و اجاره آپارتمان مبله در مشهد

۱- زمان تحویل واحد ساعت ۱۴ و زمان تخلیه واحد ساعت ۱۲ می باشد، مگر در صورت توافق، در این صورت حتما از مالک بخواهید تا از طریق واچر رسمی الو رزرو این موضوع را به شما اعلام نمایید تا در صورت موارد اختلاف، از سمت الو رزرو قابل پیگیری باشد.

۲- با توجه به تخفیف تعداد شب های بیشتر و همچنین عدم قرار دادن رزرو جدید از سوی مالک برای این تعداد شب، تسویه حساب کامل برای کل شب های اقامت باید در اولین شب اقامت انجام پذیرد.

اجاره آپارتمان مبله در مشهد - اجاره سوئیت در مشهد - خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد - اجاره منزل دربست در مشهد - سوئیت ارزان در مشهد

خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد 

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

مشهد شناسی

مشهد(Mash’had) کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران می‌باشد. بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۰ این شهر با ۳٬۱۳۱٬۵۸۶ تن جمعیت دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است.

مسافرت‌های داخلی

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد

 این فرودگاه بعنوان دومین فرودگاه پرترافیک کشور روزانه به حداقل ۱۷۰ حداکثر ۲۴۰ پرواز سرویسها ی هوانوردی آرایه نموده و بطور متوسط روزانه تعداد ۲۲۰۰۰ نفر مسافر داخلی و خارجی از این فرودگاه استفاده می‌نمایند که بالغ بر ۲۰٪ آن مسافرین خارجی می‌باشند. این فرودگاه به ۳۴ مسیر داخلی و ۲۰ مسیر خارجی پروازمستقیم دارد. تعداد ۱۷ شرکت هواپیمایی داخلی و ۱۰ شرکت خارجی در این فرودگاه فعالیت دارند.

با خودرو
از شمال، از شهرستان کلات و جاده مشهد کلات
از شمال شرق، از شهرستان سرخس و جاده مشهد سرخس
از جنوب شهرستان تربت حیدریه
از جنوب شرق، از شهرستان نیشابور و از دو راه آزادراه مشهد-باغچه و راه مشهد مُلک آباد
از جنوب شرق، از شهرستان فریمان و تربت جام و مرز کشور افغانستان
از جنوب غرب، از شهرستان طرقبه شاندیز
از شمال غرب، از شهرستان چناران و جاده قوچان

با اتوبوس

از شمال، پایانه معراج
از جنوب، پایانه امام رضا
از شرق، پایانه راه ابریشم

با مترو
مشهد دومین شهر ایران است که با افتتاح خط یک قطار شهری، سیستم حمل و نقل ریلی به درون آن پاگذاشت با قظار شهری مشهد می‌توان مسیری غربی-شرقی رااز ابتدای جاده طرقبه تا پایانه غدیر طی کرد.

خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد

 جاذبه‌های گردشگری مشهد

حرم علی ابن موسی الرضا

حرم بزرگ‌ترین و مشهورترین مکان دیدنی مشهد است. معماری فوق‌العاده، فضای آرامش‌بخش و سرشار از معنویت برای زائران این امام است. حتی اگر فردی مذهبی هم نباشید، بازدید از آنجا، خاطره‌ای به یاد ماندنی برای شما خواهد بود.

آرامگاه فردوسی و اخوان ثالث

آرامگاه فردوسی و اخوان ثالث در حومهٔ مشهد در نزدیکی روستای پاژ شهر توس قرار دارد. در کنار آن یک موزه برقرار است؛ و همچنین محوطهٔ وسیعی برای قدم زدن و چایخانه.

موزه‌ها

 • موزه نادری
 • موزه بزرگ تاریخ طبیعی خراسان
 • موزه علوم و تاریخ طبیعی مشهد
 • موزه آب
 • موزه توس (موزه فردوسی)
 • موزه‌های آستان قدس رضویشامل موزه‌های فرش، سکه و تمبر، نقاشی و..

پارک‌های آبی

مشهد دارای ۴ پارک آبی ساخته شده و ۱ پارک آبی درحال ساخت می‌باشد؛ که از این حیث همراه با دبی در صدر شهرهای خاورمیانه قرار گرفته است.

مناطق تاریخی

 • مسجد گوهرشاد
 • میل رادکان
 • هارونیه
 • مقبره ابوحامد غزالی (طوس)
 • آرامگاه نادرشاه
 • آرامگاه خواجه ربیع
 • آرامگاه فردوسی
 • ایستگاه راه آهن
 • گنبد خشتی
 • مدرسه عباسقلیخان

منبع :ویکی سفر

اجاره سوئیت در مشهد – اجاره منزل دربست در مشهد – سوئیت ارزان در مشهد

کلمات کلیدی :

اجاره آپارتمان مبله در مشهد 

اجاره سوئیت در مشهد

خانه اجاره ای کوتاه مدت در مشهد

اجاره منزل دربست در مشهد 

سوئیت ارزان در مشهد